BH’Klima kurulduğu günden günümüze 10 yılı aşkın süredir endüstriyel havalandırma-iklimlendirme sistemleri satışında 20’bini aşkın sürekli müşterisine hizmet etmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle en kaliteli ve fiyat olarak en uygun ürünü araştırıp müşterilerine en kısa sürede ulaştırmaya çalışmaktadır. Isıtma-soğutma ürünleri ve bu ürünlerin yedek parça satışlarını yapan firmamız perakende satışlarını depo stoklarından ve tedarikçi firmaları üzerinden yapmaktadır. Ayrıca webten e-ticaret platformları üzerindeki n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com gibi mağazalarından yapmaya devam etmektedir. https://www.n11.com/magaza/bh-klima Pandemi döneminde bile bayiliğini yaptığımız birçok ürünün satışını zorlu ve sıkıntılı şartlara rağmen müşterilerimizi mağdur etmeden aynı özveri ve kalitede en uygun fiyatlarda yapmaya devam etmektedir.

İklimlendirme-Havalandırma konusunda hizmet veren BH’Klima, mekanik havalandırma ve iklimlendirme ürünleri satışını yaptığı markalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Soler&Palau ,Vortice, Watts, Smallart, Gruner, Frese, Thermokon, Bvn (Bahçıvan), Danfoss, Blauberg, Olefini, Seemdoor, Freedoor, İtek, Sismik, Das armatür, Elektroteknik, Fibaro, Cool breeze, Hantech, Norm, Solimpeks, Daikin, Daylux, Airefel, mervesan, Kas vana, Ayvaz Vana, Buders, Caleffi, ECA, Aldağ, Duyar, Yakacık valf, Ünival, Buderus, Termoteknik, Pakkens, Ebera, Grundfos , Gree klima, YORK -Johnson Controls, Mitsubishi Electric, Daikin..

E-ticaret platformlarında gelen yorumların bir kısmını aşağıda okuyabilirsiniz, devamı için linki tıklayınız.

https://www.n11.com/magaza/bh-klima/magaza-yorumlari

            Ürünü satın almadan önce ve teslimattan sonra sorduğum sorulara kısa sürede cevap   veren BH Klima yetkililerine çok teşekkür ederim. Hızlı teslimat, İlgili satıcı

            Dürüst satıcı!!!

            Alışveriş yaparken hiç tereddüt etmeyeceğim birkaç satıcıdan biri!

            Çok çok iyi mağaza!!

            Bu tarz ürünlerde en doğru mağazalardan biri! Ertesi gün teslim aldım!!

            Hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz! Doğru ürünü seçmem konusunda çok       yardımcı oldular. Teşekkür ediyorum

            Çok iyi mağaza!!!